mida A/B testing (1.0.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Custom
et: Kohandatud

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Roles
et: Rollid

en: Show for the listed pages
et: Näita loetletud lehtedel

en: Hide for the listed pages
et: Peida loetletud lehtedel
