mida A/B testing (1.0.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Custom
hu: Egyéni

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Show for the listed pages
hu: Megjelenítés a felsorolt oldalakon

en: Hide for the listed pages
hu: Elrejtés a felsorolt oldalakon
