mida A/B testing (1.0.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: Custom
id: Tersuai

en: Visibility
id: Visibilitas

en: Roles
id: Peran

en: Show for the listed pages
id: Tampilkan untuk halaman yang tercantum

en: Hide for the listed pages
id: Sembunyikan untuk halaman yang tercantum
