mida A/B testing (1.0.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Pages
it: Pagine

en: Custom
it: Personalizzato

en: Visibility
it: Visibilità

en: Roles
it: Ruoli

en: Show for the listed pages
it: Mostra nelle pagine elencate

en: Hide for the listed pages
it: Nascondi nelle pagine elencate
