mida A/B testing (1.0.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ja: ページ

en: Custom
ja: カスタム

en: Visibility
ja: 閲覧の制限

en: Roles
ja: 役割

en: Show for the listed pages
ja: 一覧にあるページで表示

en: Hide for the listed pages
ja: 一覧にあるページで非表示
