mida A/B testing (1.0.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Custom
nl: Aangepast

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Roles
nl: Rollen

en: Show for the listed pages
nl: Tonen op deze pagina's

en: Hide for the listed pages
nl: Verbergen op deze pagina's
