mida A/B testing (1.0.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ru: Страницы

en: Custom
ru: Собственная

en: Visibility
ru: Видимость

en: Roles
ru: Роли

en: Show for the listed pages
ru: Отображать на перечисленных страницах

en: Hide for the listed pages
ru: Скрывать для перечисленных страниц
