mida A/B testing (1.0.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Pages
th: หน้า

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Visibility
th: การมองเห็น

en: Show for the listed pages
th: แสดงหน้ารายการ

en: Hide for the listed pages
th: ซ่อนหน้ารายการ
