mida A/B testing (1.0.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Custom
tr: Özel

en: Visibility
tr: Görünürlük

en: Roles
tr: Roller

en: Show for the listed pages
tr: Listelenen sayfalar için göster

en: Hide for the listed pages
tr: Listelenen sayfalar için gizle
