mida A/B testing (1.0.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: Custom
uk: Власний

en: Visibility
uk: Видимість

en: Roles
uk: Ролі

en: Show for the listed pages
uk: Показати тільки для перелічених сторінок

en: Hide for the listed pages
uk: Приховати для перелічених сторінок
