mida A/B testing (1.0.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Custom
ar: مخصّص

en: Visibility
ar: الرؤية

en: Roles
ar: الأدوار

en: Show for the listed pages
ar: عرض للصفحات المدرجة

en: Hide for the listed pages
ar: إخفاء للصفحات المدرجة
