mida A/B testing (1.0.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: Roles
ca: Rols

en: Show for the listed pages
ca: Mostra-ho per a les pàgines llistades

en: Hide for the listed pages
ca: Amaga-ho per a les pàgines llistades
