mida A/B testing (1.0.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Pages
da: Sider

en: Custom
da: Tilpasset

en: Visibility
da: Synlighed

en: Roles
da: Roller

en: Show for the listed pages
da: Vis på de angivne sider

en: Hide for the listed pages
da: Skjul på de angivne sider
