mida A/B testing (1.0.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Pages
de: Seiten

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Visibility
de: Sichtbarkeit

en: Roles
de: Rollen

en: Show for the listed pages
de: Auf den angegebenen Seiten anzeigen

en: Hide for the listed pages
de: Auf den angegebenen Seiten ausblenden

en: Visibility conditions
de: Bedingungen für die Sichtbarkeit
