mida A/B testing (1.0.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Visibility
hi: दर्शनीयता

en: Roles
hi: भूमिका

en: Show for the listed pages
hi: सूचीबद्ध पृष्ठों के लिए दिखाएँ
