mida A/B testing (1.0.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Custom
pl: Własne

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Roles
pl: Role

en: Show for the listed pages
pl: Pokaż na wymienionych stronach

en: Hide for the listed pages
pl: Ukryj na wymienionych stronach
