mida A/B testing (1.0.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Custom
sv: Anpassad

en: Visibility
sv: Synlighet

en: Roles
sv: Roller

en: Show for the listed pages
sv: Visa för de angivna sidorna

en: Hide for the listed pages
sv: Dölj för de angivna sidorna
