Migrate Batch (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Group
az: Qrup

en: Default
az: Susmaya görə

en: Unknown
az: Naməlum

en: Migration
az: Miqrasiya
