Migrate Batch (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Group
es: Grupo

en: Default
es: Por defecto

en: Unknown
es: Desconocido

en: Importing
es: Importando

en: Migration
es: Migración
