Migrate Batch (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Group
et: Grupp

en: Default
et: Vaikimisi

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Migration
et: Migreerimine
