Migrate Batch (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Group
he: קבוצה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Migration
he: מיגרציה
