Migrate Batch (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Group
id: Grup

en: Default
id: Bawaan

en: Unknown
id: Tak dikenal

en: Migration
id: Migrasi
