Migrate Batch (1.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Group
it: Gruppo

en: Default
it: Predefinito

en: Unknown
it: Sconosciuto

en: Importing
it: Importazione

en: Migration
it: Migrazione
