Migrate Batch (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Group
lv: Grupa

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Importing
lv: Importē

en: Migration
lv: Migrācija
