Migrate Batch (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Group
pl: Grupa

en: Default
pl: Domyślny

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Importing
pl: Importowanie

en: Migration
pl: Migracja

en: Idle
pl: Bezczynny
