Migrate Batch (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Group
ro: Grup

en: Default
ro: Implicit

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Migration
ro: Migrare
