Migrate Batch (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Group
ru: Группа

en: Default
ru: По умолчанию

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: Importing
ru: Импортирование

en: Migration
ru: Миграция
