Migrate Batch (1.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Group
bo: ཁག

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Importing
bo: ནང་འདྲེན་བྱེད་བཞིན་པའི་སྒང་།
