Migrate Batch (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Group
fi: Ryhmä

en: Default
fi: Oletus

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Importing
fi: Ladataan

en: Migration
fi: Migraatio
