Migrate Batch (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Group
hu: Csoport

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Importing
hu: Importálás

en: Migration
hu: Költöztetés
