Migrate Batch (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Group
ja: グループ

en: Default
ja: デフォルト

en: Unknown
ja: 不明

en: Importing
ja: インポート

en: Migration
ja: マイグレーション
