Migrate Batch (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Group
nl: Groep

en: Default
nl: Standaard

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Importing
nl: Aan het importeren

en: Migration
nl: Migratie

en: Idle
nl: Inactief
