Migrate Batch (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Group
sk: Skupina

en: Default
sk: Predvolené

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Importing
sk: Import
