Migrate Batch (1.0.0-beta2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Group
ca: Grup

en: Default
ca: Per defecte

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Importing
ca: Important

en: Migration
ca: Migració
