Migrate Batch (1.0.0-beta2) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Group
cs: Skupina

en: Default
cs: Výchozí

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Importing
cs: Probíhá import

en: Migration
cs: Migrace
