Migrate Batch (1.0.0-beta2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Group
eu: Taldea

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Importing
eu: Importatzen
