Migrate Batch (1.0.0-beta2) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Group
pt: Grupo

en: Default
pt: Padrão

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: Importing
pt: Importando

en: Migration
pt: Migração
