Migrate Batch (1.0.0-beta2) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Group
vi: Nhóm

en: Default
vi: Mặc định

en: Unknown
vi: Không rõ

en: Importing
vi: Nhập

en: Migration
vi: Nâng cấp

en: Idle
vi: Nghỉ

en: Rolling back
vi: Đang hoàn lại
