Migrate Batch (1.0.0-beta2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Group
da: Gruppe

en: Default
da: Standard

en: Unknown
da: Ukendt

en: Importing
da: IMport

en: Migration
da: Migrering
