Migrate Batch (1.0.0-beta2) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Group
fr: Groupe

en: Default
fr: Par défaut

en: Unknown
fr: Inconnu

en: Importing
fr: Importation

en: Idle
fr: En attente

en: Stopping
fr: Arrêt
