Migrate Batch (1.0.0-beta2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Group
sv: Grupp

en: Default
sv: Förvald

en: Unknown
sv: Okänd

en: Migration
sv: Migrering
