Migrate Batch (1.0.0-beta2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Group
tr: Grup

en: Default
tr: Varsayılan

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: Migration
tr: Göç
