Migrate Batch (1.0.0-beta2) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Group
uk: Група

en: Default
uk: Базово

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Importing
uk: Імпортування

en: Migration
uk: Перенесення...

en: Idle
uk: Без дій

en: Rolling back
uk: Відкочування

en: Stopping
uk: Зупинка
