Migrate Cron Scheduler (2.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Settings
fi: Asetukset

en: Update
fi: Päivitys

en: Normal
fi: Normaali

en: About
fi: Tietoja

en: Migration
fi: Migraatio
