Migrate Cron Scheduler (2.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Settings
be: Налады

en: Update
be: Абнавіць

en: Normal
be: Нармальны

en: About
be: Аб
