Migrate Cron Scheduler (2.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Update
ca: Actualitza

en: About
ca: Detalls

en: Migration
ca: Migració
