Migrate Cron Scheduler (2.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Normal
el: Κανονικό

en: About
el: Περί
