Migrate Cron Scheduler (2.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Normal
lv: Normāls

en: About
lv: Par

en: Migration
lv: Migrācija
