Migrate Cron Scheduler (2.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Update
ne: अपडेट

en: Normal
ne: साधारण

en: About
ne: बारेमा
