Migrate Cron Scheduler (2.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Normal
sk: Normálny

en: About
sk: Informácie o
